Zábavní park Permonium

Zábava

Permonium je zábavní park, který má příběh. V tomto zábavním parku uvidíte nevšední scenérie, neskutečné kulisy a rekvizity. Odhalujte v zábavním parku Permonium tajemství, která jsou stará již miliony let. Příběh parku je inspirovaný oslavanskými pověstmi o šesti oslavanských permonech. V zábavním parku se tak odehrává pohádková hra o Ztraceném permoníkovi. Děti se v ní společně s dospělými vydávají po stopách permona a hledají jeho poztrácené věci po celém parku i těžní věži. Jako odměnu potom dostávají všechny dětští návštěvníci krásnou permonovu medaili. Zábavní park Permonium nabízí pro návštěvníky:
·         zajímavé atrakce
·         moderní technologické vybavení
·         kvalitní zázemí
·         vstřícný personál
·         poznání
·         aktivní strávení volného času
světla na kolotoči

Tento zábavní park je otevřený pro návštěvníky všem věkovým kategoriím. Návštěvníci parku se zde mohou těšit z nejrůznějších atrakcí, jako je například:
·         Největší nadzemní bludiště v Česku, které imituje na povrchu systém a spleť důlních chodeb. Nachází se zde důlní jezero a sopka.
·         Dvouúrovňové lanové centrum, které je tunelem propojené se sopkou.
·         Dále se v zábavním parku nachází prales, důlní štoly, labyrint a další nevšední atrakce.

Zábavní park pro všechny

Zábavní park Permonium je určený pro všechny návštěvníky, jak děti, tak i dospělé. Připraveny jsou zde pro návštěvníky:
·         dovednostní úkoly
·         vědomostní hry
·         adrenalinové nástrahy
pouťová atrakce

V jednotlivých atrakcích zábavního parku se odehrává interaktivní hra, která nese jméno "Magic Permon". Hra je řízena pomocí moderních informačních technologií a má celkem tři úrovně náročnosti. Je tedy vhodná pro děti a dospívající mládež, ale i dospělé. Zrovna tak je hra určena pro jednotlivce i celé týmy.
·         Zábavní park Permonium najdete v Oslavanech, na jihozápad od Brna, v areálu bývalého černouhelného dolu KUKLA.

Zábavní park Permonium
4.3 (86.67%)6
Zábava
Život na kolech

Zamyslíme-li se nad tím, tak z nich za náš život skoro neslezeme a celým životem nás provázejí. Jsou to kola. Mění se jejich počet a velikost, ale jsou stále s námi. Nebylo tomu tak vždy. Jednou je někdo musel vynalézt, jako celou další řadu věcí. Kdo se zajímá o historii pneumatik, …

Zábava
Co Vám říká divadelní etiketa?

Slovní spojení „Dress code“ se sice v českém prostředí vyskytuje čím dál častěji, otázkou však zůstává, zda přibývá lidí, kteří na dodržení těchto módních pravidel týkajících se určitých společenských akcí dbají. Pokud jste v poslední době byli například na koncertě, v divadle nebo třeba i na plese, možná jste se nestačili divit, v čem …

Zábava
Hra, zábava, logické myšlení a rébusy v jednom

Máte rádi adrenalinové aktivity, plnění logických úkolů, které jsou zároveň spojené se zábavou a hrou? Pak jsou pro vás únikové hrytou ideální volbou. Co je vlastně obsahem únikové hry? Je to společenská hra, které se může účastnit několik osob, je jedno jestli rodina, přátelé či kolegové z práce. Hra je určena …