Zábavní park Permonium

Zábava

Permonium je zábavní park, který má příběh. V tomto zábavním parku uvidíte nevšední scenérie, neskutečné kulisy a rekvizity. Odhalujte v zábavním parku Permonium tajemství, která jsou stará již miliony let. Příběh parku je inspirovaný oslavanskými pověstmi o šesti oslavanských permonech. V zábavním parku se tak odehrává pohádková hra o Ztraceném permoníkovi. Děti se v ní společně s dospělými vydávají po stopách permona a hledají jeho poztrácené věci po celém parku i těžní věži. Jako odměnu potom dostávají všechny dětští návštěvníci krásnou permonovu medaili. Zábavní park Permonium nabízí pro návštěvníky:
·         zajímavé atrakce
·         moderní technologické vybavení
·         kvalitní zázemí
·         vstřícný personál
·         poznání
·         aktivní strávení volného času
světla na kolotoči

Tento zábavní park je otevřený pro návštěvníky všem věkovým kategoriím. Návštěvníci parku se zde mohou těšit z nejrůznějších atrakcí, jako je například:
·         Největší nadzemní bludiště v Česku, které imituje na povrchu systém a spleť důlních chodeb. Nachází se zde důlní jezero a sopka.
·         Dvouúrovňové lanové centrum, které je tunelem propojené se sopkou.
·         Dále se v zábavním parku nachází prales, důlní štoly, labyrint a další nevšední atrakce.

Zábavní park pro všechny

Zábavní park Permonium je určený pro všechny návštěvníky, jak děti, tak i dospělé. Připraveny jsou zde pro návštěvníky:
·         dovednostní úkoly
·         vědomostní hry
·         adrenalinové nástrahy
pouťová atrakce

V jednotlivých atrakcích zábavního parku se odehrává interaktivní hra, která nese jméno "Magic Permon". Hra je řízena pomocí moderních informačních technologií a má celkem tři úrovně náročnosti. Je tedy vhodná pro děti a dospívající mládež, ale i dospělé. Zrovna tak je hra určena pro jednotlivce i celé týmy.
·         Zábavní park Permonium najdete v Oslavanech, na jihozápad od Brna, v areálu bývalého černouhelného dolu KUKLA.

Zábava
Co Vám říká divadelní etiketa?

Slovní spojení „Dress code“ se sice v českém prostředí vyskytuje čím dál častěji, otázkou však zůstává, zda přibývá lidí, kteří na dodržení těchto módních pravidel týkajících se určitých společenských akcí dbají. Pokud jste v poslední době byli například na koncertě, v divadle nebo třeba i na plese, možná jste se …

Zábava
Seriál Black Mirror – budoucnost, která je přítomností

Seriál Black Mirror /= černé zrcadlo = metafora k displeji počítače, mobilu atd./ vzniklý z pera Charlieho Brookera oplývá vskutku značnou plejádou originálních motivů, témat a premis týkajících se právě moderních technologií a jejich vlivu jak na jednotlivce, tak i na celou společnost. První série vznikla v roce 2011 a …

Zábava
Život na kolech

Zamyslíme-li se nad tím, tak z nich za náš život skoro neslezeme a celým životem nás provázejí. Jsou to kola. Mění se jejich počet a velikost, ale jsou stále s námi. Nebylo tomu tak vždy. Jednou je někdo musel vynalézt, jako celou další řadu věcí. Kdo se zajímá o …