Vyzkoušejte neuvěřitelné kouzlo – Resveratrol

Zboží

Tento zázrak slibuje zpomalení stárnutí a prodloužení života. Určitě mnohé z vás potěší, že se jedná čistě o přírodní látku, která se užívá nejčastěji v tabletách.

víno

Ale je tomu skutečně tak
Resveratrol produkují některé rostliny, např. červené víno, které bojují proti škůdcům a plísním. Napadá je, aby plody mohly stihnout dozrát. Dlouholeté výzkumy navíc prokázaly, že přímo ovlivňuje činnost genů produkujících sirtuin („gen dlouhověkosti“).
Je zajímavé, že tato látka stejně funguje u savců. Ve vysoké dávce, kterou podávali po nějaký čas myším, prodloužil jejich život až o 50%. Přitom byly mnohem vitálnější a zdravější i při vysoké kalorické stravě.

Ale může tato látka fungovat i u člověka
Ano, může. Je zajímavé, že například ve Francii trpí srdečními onemocněními až 3x méně lidí, než v jiných zemích.  Přitom konzumují celkem dost živočišných tuků. Na vině bude nejspíš vysoká konzumace vinných hroznů.
Pokud budeme chtít ale opravdu mládnout, museli bychom vypít nejméně 10 litrů vína denně a tomu právě odpovídá https://www.profidoplnkystravy.cz/doplnky-stravy/vito-life-resveratrol-100-tbl-50-mg/.

Jak je tomu s dostupností elixíru u nás
Možná vás překvapí, že resveratrol nabízí ve formě pilulek řada farmaceutických firem. Nabízené produkty se ale liší jeho obsahem, kvalitou, ale i způsobem získávání. Cenová hladina se následkem toho velmi různí. Je to ale jen na nás, zda budeme dále trávit čas konzumací nevhodné stravy nebo vyzkoušíme i něco inovativního a našemu tělu prospěšného.

hroznové víno
 
Podívejte se s námi na účinky
Jeho velkou výhodou je komplexní působení na organismus. Velmi pozitivní účinky má také v případě cukrovky. Tato látka způsobuje větší citlivost inzulínu v lidském těle a hned výrazně snižuje hladinu glukózy v krvi. Stále se také zkoumají jeho účinky na rakovinné buňky, kdy zvyšuje pozitivní působení léčby.
Jak vidíte, může pomoci také vám a díky jeho užívání se budete cítit velmi dobře. 

Vyzkoušejte neuvěřitelné kouzlo – Resveratrol
4.2 (83.33%)6
Zboží
Brigáda u Selvintech

Každému se hodí nějaké peníze navíc. Především těm, kteří žádnou stálou práci nemají. Jsou celé skupiny lidí, pro které je velmi obtížné najít si vůbec nějakou práci. Týká se to třeba maminek na mateřské dovolené nebo těsně po ní, seniorů, lidí s hendikepem. Pro tyto lidi je velmi důležité, …

Zboží
Dodržování zásad správného uchovávaní potravin

K plýtvání potravinami v domácnosti je ve většině případů možné zabránit vhodným skladováním. Jednotlivé druhy samozřejmě vyžadují specifické podmínky pro uložení. V zásadě existují čtyři skladovací místa: suchá, chladná, chlazená a mrazicí zóna. Cukr, káva, pečivo a další suché potraviny ukládejte do suché zóny. Pečivo je nutné vyjmout z …

Zboží
Skříně, komody, zkrátka úložné prostory

Majitelé nových bytů si nejčastěji po určitém době užívání stěžují na to, že dřív nemysleli na pořízení více úložných prostorů, a tak se jim v bytě hromadí věci, které nemají kam uložit. I když je místnost malá, a vypadá to, že se tam moc věcí nevejde, se správnými úložnými prostory, popřípadě …