Vyzkoušejte neuvěřitelné kouzlo – Resveratrol

Zboží

Tento zázrak slibuje zpomalení stárnutí a prodloužení života. Určitě mnohé z vás potěší, že se jedná čistě o přírodní látku, která se užívá nejčastěji v tabletách.

víno

Ale je tomu skutečně tak
Resveratrol produkují některé rostliny, např. červené víno, které bojují proti škůdcům a plísním. Napadá je, aby plody mohly stihnout dozrát. Dlouholeté výzkumy navíc prokázaly, že přímo ovlivňuje činnost genů produkujících sirtuin („gen dlouhověkosti“).
Je zajímavé, že tato látka stejně funguje u savců. Ve vysoké dávce, kterou podávali po nějaký čas myším, prodloužil jejich život až o 50%. Přitom byly mnohem vitálnější a zdravější i při vysoké kalorické stravě.

Ale může tato látka fungovat i u člověka
Ano, může. Je zajímavé, že například ve Francii trpí srdečními onemocněními až 3x méně lidí, než v jiných zemích.  Přitom konzumují celkem dost živočišných tuků. Na vině bude nejspíš vysoká konzumace vinných hroznů.
Pokud budeme chtít ale opravdu mládnout, museli bychom vypít nejméně 10 litrů vína denně a tomu právě odpovídá https://www.profidoplnkystravy.cz/doplnky-stravy/vito-life-resveratrol-100-tbl-50-mg/.

Jak je tomu s dostupností elixíru u nás
Možná vás překvapí, že resveratrol nabízí ve formě pilulek řada farmaceutických firem. Nabízené produkty se ale liší jeho obsahem, kvalitou, ale i způsobem získávání. Cenová hladina se následkem toho velmi různí. Je to ale jen na nás, zda budeme dále trávit čas konzumací nevhodné stravy nebo vyzkoušíme i něco inovativního a našemu tělu prospěšného.

hroznové víno
 
Podívejte se s námi na účinky
Jeho velkou výhodou je komplexní působení na organismus. Velmi pozitivní účinky má také v případě cukrovky. Tato látka způsobuje větší citlivost inzulínu v lidském těle a hned výrazně snižuje hladinu glukózy v krvi. Stále se také zkoumají jeho účinky na rakovinné buňky, kdy zvyšuje pozitivní působení léčby.
Jak vidíte, může pomoci také vám a díky jeho užívání se budete cítit velmi dobře. 

Zboží
Mikiny Craft

Rádi cestujete a jste ten typ člověka, který musí stále někde být? Nejlépe se cítíte v horských oblastech a turistika vám rozhodně není cizí. Tento styl života vyžaduje kvalitní oblečení. Bez něj bychom své cesty podnikat nemohli. Máte svojí oblíbenou značku? Mi vám rádi představíme kvalitní oblečení s jedinečného materiálu. …

Zboží
Optické zvětšení prostoru je klíčem k úspěchu

Dříve bylo běžné, že úložný prostor v obýváku zabíral celou jednu zeď, a to často až po strop. Nevyužíval se totiž jen na knihy nebo kompaktní disky, ale nacházely se v něm i důležité rodinné dokumenty, vystavovaly se zde skleničky, společenské hry a často jste tam našli i zimní kabát. Jednoduše se …

Zboží
Retro hračky jsou opět v módě

Nezáleží na počtu http://www.porg.cz/cz/ostrava-vitkovice/gymnazium/probehle-akce/3582-vzpominate-na-letni-slavnost hraček, které vaše dítě vlastní. Sami jste si už možná všimli, že dětskou pozornost neupoutá každé dětský prvek, který je pro malé ratolesti určený. Mnohem důležitější je naopak to, jakou hru je daná hračka schopná dítěti nabídnout a tím pádem je lákavá k tomu, aby si …