Mít k dispozici zahradní přístřešek je praktické

Zábava


Uspořádat oslavu venku na čerstvém vzduchu je naprosto jiné než ji uspořádat uvnitř v domě. Venku je to mnohem příjemnější. Tedy alespoň v létě, kdy panuje příznivé počasí. V takovém případě se dovnitř do rozehřátého domu ani nikomu nechce, takže pořádat party či oslavu v domě, když je venku krásně by byla vyslovená hloupost. Jenže pro takovou venkovní akci člověk přece jen potřebuje jisté zázemí.

vlaječky

Za prvé je potřeba, aby bylo kde takovou akci dělat čili musíte mít u domu alespoň kousek zeleně, respektive trávníku. Stačí jen malá zahrada a máte vystaráno, nemusíte se nijak omezovat.

Za druhé potřebujete alespoň základní vybavení, co se stolů a židlí týče – přece jen je nezbytné, abyste měli hosty kam usadit a kam postavit jídlo.

A za třetí je vhodné mít k dispozici alespoň malý přístřešek. Ideální je třeba pergola či zastřešená terasa, pod kterou se vše vejde. Ovšem mnoho lidí nic podobného nemá, a tak řeší, jak se pojistit proti případné nepřízni počasí. Ta může všechno rázem zhatit a je pravda, že jistotu, že se nám něco podobného nestane nebudeme mít nikdy, protože i ty nejlepší předpovědi počasí se čas od času spletou anebo svou předpověď změní z hodiny na hodinu.

oslava

Možnost deště tak nikdo nikdy nemůže úplně vyloučit. Proto jestliže nemáte k dispozici žádné přirozené zastřešení, jistě se vám bude velice hodit nůžkový stan 3×6 metrů, který je dostatečně prostorný k tomu, aby se pod něj vešlo vše podstatné, co potřebujete před deštěm ochránit. Nicméně samozřejmě nejde jen o voděvzdornost, ale také o pevnou, stabilní konstrukci stanu, se kterým jen tak nezamává žádné počasí. A když nezamává se stanem, tak nemůže narušit ani vaše veselí. Tím spíše, že svůj přístřešek můžete opatřit odnímatelnými bočnicemi a budete tak dokonale chráněni před rozmary počasí.

Mít doma k dispozici nůžkový stan se tedy rozhodně vyplatí.

Zábava
Co Vám říká divadelní etiketa?

Slovní spojení „Dress code“ se sice v českém prostředí vyskytuje čím dál častěji, otázkou však zůstává, zda přibývá lidí, kteří na dodržení těchto módních pravidel týkajících se určitých společenských akcí dbají. Pokud jste v poslední době byli například na koncertě, v divadle nebo třeba i na plese, možná jste se …

Zábava
Seriál Black Mirror – budoucnost, která je přítomností

Seriál Black Mirror /= černé zrcadlo = metafora k displeji počítače, mobilu atd./ vzniklý z pera Charlieho Brookera oplývá vskutku značnou plejádou originálních motivů, témat a premis týkajících se právě moderních technologií a jejich vlivu jak na jednotlivce, tak i na celou společnost. První série vznikla v roce 2011 a …

Zábava
Život na kolech

Zamyslíme-li se nad tím, tak z nich za náš život skoro neslezeme a celým životem nás provázejí. Jsou to kola. Mění se jejich počet a velikost, ale jsou stále s námi. Nebylo tomu tak vždy. Jednou je někdo musel vynalézt, jako celou další řadu věcí. Kdo se zajímá o …