Brigáda u Selvintech

Zboží
T-shock


Každému se hodí nějaké peníze navíc. Především těm, kteří žádnou stálou práci nemají. Jsou celé skupiny lidí, pro které je velmi obtížné najít si vůbec nějakou práci. Týká se to třeba maminek na mateřské dovolené nebo těsně po ní, seniorů, lidí s hendikepem. Pro tyto lidi je velmi důležité, aby si našli alespoň nějakou brigádu na přilepšení. Ale peníze navíc se hodí všem, kteří chodí do zaměstnání a jejich plat versus výdaje nejsou v dostatečné harmonii.
drobné korálky

Nabídka brigád je v současné době poměrně bohatá díky tomu, že je nízká nezaměstnanost a proto zaměstnanci velmi často berou zavděk i brigádníky. Problém je ovšem v tom, že řad lidí potřebuje brigádu z domu. Třeba taková maminka na mateřské za prací prostě nesmí odcházet. Někdo by třeba i rád odcházel, ale nejde to. To se týká třeba lidí v invalidním důchodu. V tomto ohledu je to už velmi obtížné něco hledat.

 korálky z plastu

Kreativní a tvůrčí brigáda

Přesto brigády z domu najdeme. Velmi často jsou to práce na počítači. To mnoha lidem ovšem nesedí. Jsou lidé, kteří si s počítačem prostě netykají. Mají zato jiné dovednosti a kompetence jako například zručnost tvořivost. Pokud jste zruční a tvořiví, tak věřte tomu, že s přivýdělkem Vám pomůže Selvintech. Jedná se o společnost, která se zabývá ruční výrobou dekorací z maličkých korálků, kterými si můžete vyzdobit domácnost, nebo někoho můžete obdarovat. Pokud byste o tuto brigádu měli zájem, na webové stránce najdete kontakty, na koho se v tomto ohledu obrátit.
zimní dekorace

Je celá řada lidí, pro které výroba korálkových andílků a hvězdic není jen práce, ale je to především způsob, jak senzačně zrelaxovat.

Tato brigáda skutečně funguje, na to se můžete spolehnout. Ovšem opravdu je důležité, aby ji dělali lidí, kteří jsou manuálně zruční. Práce s drátkem a drobnými korálky je opravdu docela náročná a skutečně vyžaduje pořádnou zručnost.

Brigáda u Selvintech
Ohodnoťte příspěvek
Zboží
Skříně, komody, zkrátka úložné prostory

Majitelé nových bytů si nejčastěji po určitém době užívání stěžují na to, že dřív nemysleli na pořízení více úložných prostorů, a tak se jim v bytě hromadí věci, které nemají kam uložit. I když je místnost malá, a vypadá to, že se tam moc věcí nevejde, se správnými úložnými prostory, popřípadě …

Zboží
Řezané květiny to jsou zakázané pesticidy a otroci

Obchod s květinami je v dnešní době výnosnější než čaj. Východní Afrika zaznamenala 20 ti procentní růst marže. Květiny, které stejně za týden skončí v koši nebo na kompostu představují 10 procent z celkového výnosu. Desítky tisíc mladých žen a dětí pracují na květinových plantážích. Ale za jakých podmínek? Zakázané pesticidy Ochrana před plísněmi …

Zboží
Ideální peněženka existuje, stačí si vybrat!

Vybírat peněženku bychom měli stejně obezřetně jako když kupujeme nový elektrospotřebič. Věc dennodenní potřeby, kterou několikrát denně otevřeme. Tím hlavním při jejím výběru by tedy měla být především praktičnost. Dostatek prostoru pro bankovky, mince případně jiné osobní kartičky. Prohlédnout a osahat Může si vybírat na internetu ze záplavy peněženek, přesto …