Brigáda u Selvintech

Zboží

Každému se hodí nějaké peníze navíc. Především těm, kteří žádnou stálou práci nemají. Jsou celé skupiny lidí, pro které je velmi obtížné najít si vůbec nějakou práci. Týká se to třeba maminek na mateřské dovolené nebo těsně po ní, seniorů, lidí s hendikepem. Pro tyto lidi je velmi důležité, aby si našli alespoň nějakou brigádu na přilepšení. Ale peníze navíc se hodí všem, kteří chodí do zaměstnání a jejich plat versus výdaje nejsou v dostatečné harmonii.
drobné korálky

Nabídka brigád je v současné době poměrně bohatá díky tomu, že je nízká nezaměstnanost a proto zaměstnanci velmi často berou zavděk i brigádníky. Problém je ovšem v tom, že řad lidí potřebuje brigádu z domu. Třeba taková maminka na mateřské za prací prostě nesmí odcházet. Někdo by třeba i rád odcházel, ale nejde to. To se týká třeba lidí v invalidním důchodu. V tomto ohledu je to už velmi obtížné něco hledat.

 korálky z plastu

Kreativní a tvůrčí brigáda

Přesto brigády z domu najdeme. Velmi často jsou to práce na počítači. To mnoha lidem ovšem nesedí. Jsou lidé, kteří si s počítačem prostě netykají. Mají zato jiné dovednosti a kompetence jako například zručnost tvořivost. Pokud jste zruční a tvořiví, tak věřte tomu, že s přivýdělkem Vám pomůže Selvintech. Jedná se o společnost, která se zabývá ruční výrobou dekorací z maličkých korálků, kterými si můžete vyzdobit domácnost, nebo někoho můžete obdarovat. Pokud byste o tuto brigádu měli zájem, na webové stránce najdete kontakty, na koho se v tomto ohledu obrátit.
zimní dekorace

Je celá řada lidí, pro které výroba korálkových andílků a hvězdic není jen práce, ale je to především způsob, jak senzačně zrelaxovat.

Tato brigáda skutečně funguje, na to se můžete spolehnout. Ovšem opravdu je důležité, aby ji dělali lidí, kteří jsou manuálně zruční. Práce s drátkem a drobnými korálky je opravdu docela náročná a skutečně vyžaduje pořádnou zručnost.

Brigáda u Selvintech
5 (100%)2
Zboží
Zastřešení (s) reklamou

V době, kdy téměř každého tlačí v jeho oboru velká konkurence, je zapotřebí využít všech možných (legálních) prostředků, abychom právě tu naši firmu dostatečně zviditelnili. Je sice hezké dát nějakou zajímavou upoutávku na internet nebo do místního plátku, ale stále to není dostatečné. Pokud jste začínající podnikatel, pak je potřeba, aby …

Zboží
Nemusíte se striktně držet návodu

Pravdou je, že každá věc je určena k nějakému specifickému účelu. Proto si ji kupujete. Když si vezmete obyčejné sáčky se samolepící klopou, určitě je pořídíte v papírnictví, nebo rovnou na poště. To proto, že jsou určeny k posílání zásilek rozmanitého druhu. Také proto si je lidé kupují. Chtějí poslat něco, jako je …

Zboží
Růže jsou spolehlivým prostředníkem lásky

Růže jsou květiny, kterých není nikdy dost, tím spíše, pokud máte ve své blízkosti nějakou ženu, kterou vroucně milujete. Zamilovanost je totiž období, kdy mají i pánové potřebu dávám svým něžnějším protějškům najevo, jak moc jim na nich záleží. A jak jinak vyjevit své city, než krásnou kyticí růží? Růže …